2024-02-26

ŚREDNIAKI II

Pani Marzena, mamusia naszej koleżanki Magdy jest pielegniarką położną. 15 października w ciekawy sposób przedstawiła nam pracę w szpitalu. Odgrywaliśmy role lekarzy, pielęgniarek i pacjentów. Dziękujemy za ciekawe przedstawienie swojego zawodu oraz piękne kolorowanki. Z niecierpliwoscią czekamy na wizytę kolejnego gościa.

8 grudnia poznaliśmy Rikę i jej właścielkę Panią Iwonkę, ciocię Magdy. Utrwaliliśmy zasady zachowania w obecności nieznanego psa. Rika pokazała nam również kilka sztuczek, które się nauczyła. Byliśmy pod wrażeniem jej umiejętności. Pani Iwono dziękujemy za podzielenie się z nami swoją pasją.

Tata Werci jest sędzią piłkarskim. 26 lutego nas odwiedził. Dziękujemy za zaprezentowanie nam swojej pasji. Zapraszamy kolejnych rodziców, dziadków do prezentacji swojej pasji lub zawodu.