Konkurs językowo - plastyczny

2022-05-05

Congratulations!!

Miło nam poinformować, że w Konkursie językowo – plastycznym

,,My First English Dictionary” - " Mój pierwszy słownik z języka angielskiego " następujące miejsca zajęli:

1 miejsce Marek Tumula

2 miejsce Antek Bartkowiak

3 miejsce Oskar Koźbiał.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Jury stanęło przed niełatwym zadaniem wyboru najlepszych prac. Przypomnijmy, że prace były oceniane pod względem: poprawności językowej, walorów artystycznych, ciekawego, twórczego i oryginalnego ujęcia tematu oraz estetyki i efektu wizualnego.

Słowniki zostały zaprezentowane podczas zajęć z języka angielskiego, dzieci bez problemu nazywały poszczególne obrazki stosując słownictwo poznane na zajęciach z języka obcego.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !