2022-06-06

„Witajcie, ten festyn, to święto rodziny” – tymi słowami, w piątek 3.06.2022r., pani dyrektor rozpoczęła festyn rodzinny.

Jak na przedszkole , którego patronem jest Julian Tuwim przystało, festyn otwarł występ nauczycieli i pracowników przedszkola, którzy zaprezentowali się w wierszu pt. „Rzepka”. Adaptacja miała charakter kabaretowy, więc zabawa była przednia dla dzieci i dorosłych.  W dalszej części swoje artystyczne i wokalne umiejętności zaprezentowały przedszkolaki w piosenkach skierowanych dla rodziców. Pani dyrektor wręczyła podziękowania dla rodziców, którzy w sposób szczególny angażują się w życie naszej placówki.

Festyn był imprezą otwartą, zaproszeni byli więc wszyscy – nie tylko dzieci aktualnie korzystający z edukacji przedszkolnej, ale także nasi absolwenci oraz mieszkańcy całej dzielnicy. Pogoda dopisała, atrakcje przygotowane przez grono pedagogiczne również.  Pracownicy obsługi wykorzystywali wszystkie swoje talenty i zachęcali do degustacji smakołyków przygotowanych przez nasze panie kucharki i rodziców, którzy upiekli pyszne ciasta.

Zabawa, radość, wspólne rozmowy i uśmiech dzieci- wszystko oświetlone promieniami czerwcowego słońca- to w skrócie opis naszego festynu.

Było cudownie!!!

 

               

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik Ośrodek Rozwoju Edukacji Ministerstwo Edukacji Narodowej Rybnik.com.pl