15 czerwca w grupie Młodszaków I i II odbyła się Olimpiada Matematyczna, której celem było rozwijanie zainteresowań matematycznych, logicznego myślenia oraz umiejętności współpracy między dziećmi. Dzieci, doskonaliły umiejętność różnicowania i segregowania figur geometrycznych oraz prawidłowego przeliczania. Jednym z etapów konkursu, było zadanie związane z kodowaniem. Zadanie to, wymagało spostrzegawczości oraz współpracy w grupie. Wszystkie konkurencje przebiegały w atmosferze zdrowej rywalizacji, wzajemnego wsparcia i dobrej zabawy. Olimpiada dostarczyła dzieciom wiele pozytywnych emocji, a jednocześnie pozwoliła rozwijać kompetencje matematyczne.