Przed zbliżającymi się wakacjami w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia dydaktyczne poświęcone bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku. Dzieci poznały zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w górach, na placu zabaw oraz podczas podróży. Rozmawialiśmy również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i kontaktach z nieznajomymi. Zdobyta wiedza i utrwalone zasady z pewnością pomogą dzieciom spędzić wakacyjny czas w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.