Witajcie!

To my, Młodszaki I,  wesołe 3,4 - latki o wielkim serduszku i główce pełnej pomysłów :) 

To już drugi rok naszej wspólnej przygody, jaką jest przedszkole. Nawiązaliśmy już pierwsze przyjaźnie, które mamy nadzieję, trwać będą długie długie lata! :) Zapraszamy Was do naszej małej krainy w której codziennie dzieje się coś innego! Sami zobaczcie... :) 

 

Wrzesień przyniósł nam wiele niespodzianek...

W dniu przedszkolaka nasze Panie zorganizowały dla nas przedstawienie pt ,,Cztery pory roku''. Pożegnaliśmy Panią Wiosnę a przywitaliśmy Jesień. Po przedstawieniu czekała na nas niespodzianka za którą bardzo serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor :) 

 

 

 

25 września w naszym przedszkolu odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Nasza grupa zaprezentowała Czechy. W postać Hanki wcieliła się Arletka a Rumcajsa odegrał Kacperek. Nie zabrakło również Krecika, który towarzyszył nam przez cały ten czas. Upominki dla dzieci w formie kolorowanek i map podarował nam Pan Kamil Jakubiak - tata Benia, za co serdecnie dziękujemy :)

30 września świętowaliśmy Dzień Chłopca :) Dzień ten spędziliśmy bardzo aktywnie! Nie zabrakło upominków dla naszych małych zuchów, które przygotowali dla nas Rodzice z Trójki Grupowej - serdecznie dziękujemy!

19 października włączyliśmy się w akcję edukacyjno - charytatywną ,,Pola nadziei'' sadząc żonkile w przedszkolnym ogrodzie. Dzięki takim akcjom uczymy się bezinteresownej pomocy oraz empatii.

Pewnego jesiennego dnia czekała nas niespodzianka... Rodzice z Rady Rodziców ufundowali dla wszystkich przedszkolaków przedstawienie online pt ,,Przygody Okruszka'' przygotowane przez Teatr ,,Skrzat''. Dzieci z wielkim  zainteresowaniem śledziły losy Okruszka. Na końcu nie zabrakło wesołych zabaw w których bardzo aktywnie uczestniczyliśmy. Sami spójrzcie...

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik Ośrodek Rozwoju Edukacji Ministerstwo Edukacji Narodowej Rybnik.com.pl